Katalog firm

Kategorie


Carpet Lab

Prowadząc sklep internetowy SuperDywany_pl, firma Carpet Lab oferuje duży wybór produktów wiodących dostawców. Specjalizuje się w sprzedaży dywanów wełnianych, akrylowych, bambusowych w różnych stylach, wzorach i kolorach. Sklep z dywanami nowoczesnymi, tradycyjnymi, skandynawskimi i nie tylko zaprasza na zakupy.

Dywany skandynawskie

Styl skandynawski legitymuje się prostotą wykonania, minimalistyczną konwencją oraz przede wszystkim praktycyzmem. Dlatego też wyroby inspirowane tradycją dalekiej Północy są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych. Obecnie dywany skandynawskie są bardzo lekkie i nieobciążające.
Zazwyczaj wykonuje się je z naturalnych komponentów i tkanin dedykowanych alergikom, co sprawia, że produkty te są właściwie dla każdego. Bardzo często wykorzystuje się tu ciepłe, pastelowe barwy, które mają za zadanie rozświetlić przestrzeń, nawet w pochmurny dzień. Dywany skandynawskie operują geometrycznymi wzorami oraz subtelną ornamentyką. Mają być ozdobne, lecz nieprzesadzone. Zaznacza się tu dbałość o każdy detal, co będzie dodatkowym atutem dla miłośników kunsztownie wykonanych produktów.
Dywany skandynawskie to gloryfikacja prostego życia w zgodzie z naturą, dlatego też elementy świata przyrodniczego są tu na porządku dziennym. Bardzo często wykorzystuje się motywy roślinne i zwierzęce w najbardziej klasycznych szatach.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727