Katalog firm

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapoznaj się z naszym menu, a z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie Państwu do gustu.

Dania staropolskie

Karczma Bida, to wyjątkowe miejsce. Ciepły, swojski klimat odróżniają ją od konkurencji. Przyjemne wnętrza pachnące drewnem oraz kapela góralska zachęcają, by spędzać w niej czas. Największym atutem restauracji jest wspaniała domowa kuchnia, pełna wyjątkowych smaków. Menu oparte jest wyłącznie na naturalnych, świeżych składnikach.
W naszej ofercie znajdują się dania wegetariańskie a także wegańskie. Z myślą o najmłodszych skomponowano osobne menu dla dzieci. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, góralskiej oraz europejskiej. Gwarantujemy wspaniały smak potraw oraz miłą i profesjonalną obsługę. Nasi kelnerzy chętnie udzielają kompletnych informacji na temat używanych składników i potencjalnych alergenów. W kuchni pracują kucharze, będący mistrzami i miłośnikami kuchni.
Bez wątpienia to najlepsza restauracja Lublin i okolic. Karczma zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w tym niezapomnianych wesel oraz spotkań biznesowych. W okresie letnim zapraszamy do rozległego ogrodu z oczkiem wodnym.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048