Katalog firm

Kategorie


Chill Inn

Chill Inn to nowy wymiar akademika, gdzie zapraszamy wszystkich studentów. Jeżeli szukacie dobrej i wygodnej przestrzeni do zamieszkania, do nauki, to u nas ją właśnie znajdziecie. Wszystkim osobom zainteresowanym naszymi usługami oferujemy przejrzyste umowy. U nas poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

Akademik

Wiele osób dorosłych na pewno z wielkim rozrzewnieniem wspomina czas studiów, kiedy mieszkali poza domem. Akademik stał się dla nich wyjątkowym miejscem, gdzie nie tylko poświęcali się nauce. Jeżeli przyszło Wam teraz wybierać taki akademik dla swoich dzieci, to zadbajcie o to, aby Wasze dzieci czuły się równie komfortowo i przyjemnie w takim miejscu. Odwiedź naszą stronę https://www.chillinn.pl/ i zapoznaj się z naszą galerią oraz ofertą cenową.
Jeżeli chcecie znaleźć miejsce do zamieszkania dla swojego dziecka w Łodzi, to zapraszamy do Chill Inn. Jest to nowoczesny, bardzo wygodny, prywatny akademik, gdzie każda osoba poczuje się wyjątkowo. To nowoczesny standard budownictwa z wykończeniami premium. Oferujemy wiele udogodnień, dzięki czemu żaden student nie będzie narzekał na swoje warunki zamieszkania.
Zapraszamy Was do tego, abyście osobiście przekonali się, że w Chill Inn przyszłym studentom nie zabraknie niczego. Jeżeli myśleć o wygodzie i komforcie oraz spokojnej przestrzeni do nauki, to tylko z Chill Inn. Zawsze warto postawić na pokój dopasowany do potrzeb każdego studenta.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233