Katalog firm

Kategorie


Zeus

Zakład usług pogrzebowych Zeus organizuje profesjonalny przewóz zmarłych, przygotowuje do pochówku, dba o oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii pogrzebowej. Organizujemy kremacje, transport żałobników, załatwiamy wszystkie formalności urzędowe. Świadczymy usługi pogrzebowe dla wszelkich grup wyznaniowych.

Usługi kremacyjne

ZEUS to kompleksowa organizacja pogrzebów każdej wiary. Pomożemy Państwu przetrwać ciężkie chwile związane z śmiercią bliskiej osoby. Załatwimy wszelkie formalności, a także zaplanujemy uroczystość od początku do końca. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że wyróżnia nas terminowość, rzetelność oraz empatia.
Doskonale rozumiemy emocje żałobników, więc zapewniamy ich fachową obsługę zarówno w trakcie, jak i po uroczystości pogrzebowej. W naszej ofercie znajdują się również usługi nieodpłatne m.in. całodobowy transport zwłok, organizacja oprawy muzycznej, a także dostarczenie niezbędnych tabliczek. Ponadto wypłacamy zasiłek pogrzebowy w kilkanaście minut (czas oczekiwania na wypłatę z ZUS to około 30 dni).
Proponowana przez nas kremacja zwłok Katowice jest zgodna z rygorystycznymi przepisami, które regulują przebieg procedury. Wiele osób obawia się tej formy pochówku, jednak my udzielimy Państwu dokładnych informacji na ten temat. W dzisiejszych czasach kremacja stała się czymś normalnym, co nie powinno wzbudzać żadnych obaw.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Czy może być coś gorszego niż śmierć najbliższej osoby? Jak sobie wtedy poradzić? Kwestie zorganizowania pogrzebu najlepiej powierzyć firmie pogrzebowej, która najlepiej się na tym zna. Firma AAron do...