Katalog firm

Orthovision

Wybierając gabinet stomatologiczny OrthoVision w Warszawie, możemy być pewni iż leczeniem a nawet poprawą wyglądu oraz estetyki zębów zajmą się osoby jakie posiadają wiedzę na ten temat. Dodatkowo co oczywiste właśnie oni pozwolą nam na skorzystanie z pomocy którą są nam w stanie zaoferować oraz zagwarantować.

Bonding zębów

Piękny uśmiech i zdrowe białe zęby to marzenie wielu ludzi. Pielęgnacja i regularne kontrole u stomatologa nie zawsze wystarczają, żeby to osiągnąć. Medycyna oferuje coraz więcej nowoczesnych, nieinwazyjnych rozwiązań, które przywracają zębom blask. Jednym z takich zabiegów jest bonding zębów Warszawa.
Jest to zabieg estetyczny polegający na odbudowie ubytków za pomocą kompozytu z żywicy. Cechą charakterystyczną tego tworzywa jest elastyczność, dzięki czemu łatwo nadać mu odpowiedni kształt. Poza tym występuje w wielu odcieniach, co sprawia, że bez problemu można dobrać taki, który będzie idealnie pasował do koloru zębów pacjenta. Bonding nie jest skomplikowanym zabiegiem, dlatego wykonywany jest podczas jednej wizyty po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentem, który wykluczy przeciwwskazania.
Bonding zębów to jedna z wielu usług, jakie są wykonywane w naszych gabinetach. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu pogłębianiu wiedzy nasi lekarze oferują swoim pacjentom leczenie z zastosowaniem najnowocześniejszych zabiegów oraz opiekę na najwyższym poziomie.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364