Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Wybierając gabinet stomatologiczny OrthoVision w Warszawie, możemy być pewni iż leczeniem a nawet poprawą wyglądu oraz estetyki zębów zajmą się osoby jakie posiadają wiedzę na ten temat. Dodatkowo co oczywiste właśnie oni pozwolą nam na skorzystanie z pomocy którą są nam w stanie zaoferować oraz zagwarantować.

Piaskowanie zębów

Chcesz cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem? Planujesz oczyścić zęby z osadu i kamienia nazębnego? Zapoznaj się z ofertą zabiegów profilaktycznych w Centrum Ortodontyczno-Stomatologicznego OrthoVision w Warszawie na Woli i umów się na wizytę. Regularnie wykonując zabiegi higieniczne, unikniesz próchnicy, chorób przyzębia i wad zgryzu.
Jako specjalistyczna klinika stomatologiczna OrthoVision dysponuje nowoczesnym sprzętem i współpracuje z doświadczonymi dentystami. Świadczy kompleksowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. W ramach profilaktyki wykonuje przeglądy uzębienia, lakierowanie i lakowanie. Oferuje profesjonalne czyszczenie, które obejmuje usuwanie kamienia, piaskowanie zębów Warszawa Wola i polerowanie.
Przeprowadza fluoryzację i uczy pacjentów zasad higieny jamy ustnej. Oprócz diagnostyki i profilaktyki w zakresu usług kliniki wchodzi chirurgia stomatologiczna, implantologia i protetyka. OrthoVision wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji i ortodoncji. Zapewnia indywidualne podejście i miłą atmosferę.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364