Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Usługi ogrodnicze to specjalizacja firmy Ład. Pielęgnujemy wszystkie tereny zielone, które nam wskażecie. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i możecie być pewni, że nigdzie indziej nie znajdziecie lepszych ludzi, którzy wiedzą jak w odpowiedni sposób zająć się Waszymi ogrodami. Ład zaprasza do współpracy.

Wycinka drzew

Musisz wyciąć drzewo, usunąć je z miejsca gdzie panuje duży ruch ewentualnie znajduje się ono w bardzo specyficznej lokalizacji? Wiedz jedno, firma P.P.H.U "ŁAD" oferująca kompleksowe usługi ogrodnicze, to najlepsze w tej sytuacji rozwiązanie dla nas wycinka drzew w Łodzi to coś w czym posiadamy wieloletnie doświadczenie.
Oczywiście zawsze dbamy o to aby cała wycinka drzew odbywała się na jasnych do tego zadaniach, była odpowiednio przygotowania i zaplanowana w czasie. Dzięki temu nie muszą się państwo martwić o bezpieczeństwo czy jakiekolwiek inne problematyczne sytuacje i zdarzenia, cała wycinka drzew w Łodzi wraz z naszym udziałem to gwarancja tego iż uda się ją przeprowadzić w najbardziej profesjonalny sposób.
Z tego też powodu skorzystanie z naszej oferty widocznej na stronie http://miastoiogrody.pl/wycinka-drzew/, to nie tylko okazja aby wycinka czy usunięcie drzewa było czymś prostym, korzystnym oraz łatwym, to przede wszystkim możliwość zlecenia jej firmie, która posiada wszystkie niezbędne predyspozycje oraz kompetencję by zrealizować takie zadanie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357