Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Usługi ogrodnicze to specjalizacja firmy Ład. Pielęgnujemy wszystkie tereny zielone, które nam wskażecie. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i możecie być pewni, że nigdzie indziej nie znajdziecie lepszych ludzi, którzy wiedzą jak w odpowiedni sposób zająć się Waszymi ogrodami. Ład zaprasza do współpracy.

Usługi ogrodnicze

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi ogrodnicze Łódź. W ramach swojej działalności zajmujemy się między innymi koszeniem trawy, wycinką drzew, chaszczy, porządkujemy tereny, pomagamy uporać się z chwastami w ogrodach. Oprócz tego możemy zająć się również wyburzeniem starego budynku, wywozem gruzu, śmieci, wyrównaniem terenu itp.
Posiadamy bardzo duże, wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki temu mogą Państwo liczyć na szybki czas realizacji prac, sumienność oraz rzetelność. W razie zainteresowania zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej Miastoiogrody.pl, tam dostępnych jest więcej szczegółów oraz opis działalności naszej firmy.
Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa oczekiwaniom, mamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży, kładziemy duży nacisk na rozwój swojej firmy, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Można się z nami kontaktować drogą e-mailowo lub bezpośrednio, dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Swoje usługi świadczymy w Łodzi oraz w okolicach.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357