Katalog firm

StarkLAB

StarkLab jest łódzką, młodą firmą rozwijającą się na rynku produkcji. Zajmuje się produkowaniem wszelakich etykiet na produkty czy opakowania. W jej ofercie znaleźć można etykiety samoprzylepne, termokurczliwe shrink sleeve, owijki, banderole czy plomby zabezpieczające oraz wiele więcej związanego z etykietowaniem.

Obkurczanie etykiet

Łódzka firma StarkLab wykonuje usługi cieszące się efektywnością i zadowoleniem klientów. Najnowsze technologie wykorzystywane przez firmę dają zadowalające i imponujące efekty. Jedną z usług jest obkurczanie etykiet na produktach i opakowaniach wszelkich kształtów i wielkości.
Jest to proces polegający na oznakowaniu danego produktu/opakowania a dokładniej części jego powierzchni etykietą przy pomocy gorącej pary lub powietrza. Etykiety w idealny i bardzo precyzyjny sposób zacieśniają się na kształcie opakowania tworząc dodatkowo jego zabezpieczenie. Dzięki doświadczeniu pracowników i posiadanej ogromnej wiedzy na ten temat, etykiety są niezwykle trwałe co powoduje utrudnione uszkodzenie opakowania.
Obkurczanie stosuje się również w wielu multipakach czyli pakietach promocyjnych np kosmetyków czy opakowań płynów. Sprawnie łączy je ze sobą dzięki czemu nie rozpadają się w trakcie transportu czy kupna. Etykiety zostają pokryte w całości lub tylko w części nadrukiem co gwarantuje idealne oznakowanie.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Agencja Reklamowa Go3 Media to nie tylko doświadczenie, ale również wiedza i umiejętności nader przydatne przy tworzeniu stron internetowych, jednocześnie gwarantujemy ich skuteczne promowanie. Oczywi...