Katalog firm

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać najkorzystniejszą drogę do jego rozwiązania. Ewa Czernik będzie w stanie pomóc w znalezieniu również lepszego ja.

Psychoterapia indywidualna

Forma leczenia jaką jest psychoterapia indywidualna istnieje już od wielu dekad, jednakże naprawdę docenione została stosunkowo niedawno temu. Na szczęście coraz to więcej osób otwiera się na myśl o tej formie pomocy, dzięki czemu mając szansę rozwiązać swoje problemy w atmosferze zrozumienia. Niekiedy też sama terapia pomaga uniknąć sięgania bo ostrzej działające metody, tak jak na przykład, leczenie farmakologiczne.
Dlatego też dla każdej osoby, którą interesuje pomysł jakim może być psychoterapia indywidualna, gabinet Ewy Czernik jest najlepszym ku temu miejscem. W gabinecie psychoterapii Ewy Czernik każda osoba może nauczyć się otwierać na temat jakim są jej wewnętrzne rozterki i przeszłe przeżycia, które pozostawiły swoje piętno.
Zatem każdy, komu potrzebna jest pomoc psychologiczna powinien zajrzeć do tego miejsca. W przyjaznej atmosferze, pełnej zrozumienia i cierpliwości, możliwe będzie przeanalizowanie każdego problemu krok po kroku, tym samym zyskując na nie nową perspektywę. To szansa dla każdego! Pełna oferta zajęć psychoterapii indywidualnej dostępna jest na stronie http://ewaczernik.pl/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Pozn...

Centrum Równowaga

Każdy z nas zmaga się czasami z problemami, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Smutek, przygnębienie, złość. Niektóre emocje bywają są zbyt duże, by je zrozumieć. Wtedy warto zgłosić się po p...