Katalog firm

Chill Inn

Chill Inn to nowy wymiar akademika, gdzie zapraszamy wszystkich studentów. Jeżeli szukacie dobrej i wygodnej przestrzeni do zamieszkania, do nauki, to u nas ją właśnie znajdziecie. Wszystkim osobom zainteresowanym naszymi usługami oferujemy przejrzyste umowy. U nas poczujecie się naprawdę wyjątkowo.

Pokój na wynajem

Nadchodzi nowy rok akademicki. Pomimo niepewności związanych z modelem edukacji na najbliższy rok, dużo studentów decyduje się wciąż na akademik i bycie jak najbliżej uczelni, która w każdej chwili może wrócić do zajęć stacjonarnych. W takim momencie istotne jest, by posiadać własne cztery kąty.
Nie każdego stać na zakup bądź zorganizowanie całego mieszkania, ale jest jeszcze inna alternatywa — pokój na wynajem. Jeśli nie udało nam się otrzymać własnych czterech kątów w akademiku uczelnianym, warto zastanowić się nad opcją pokoju w prywatnym akademiku. Brzmi nietypowo? Studenci Łodzi mają okazję skorzystać z tej opcji.
Chill Inn to prywatny akademik w Łodzi, oferujący pokoje na wynajem Łódź, zlokalizowany 3 minuty od Uniwersytetu Medycznego i 15 minut (spacerem!) od ulicy Piotrkowskiej. Najważniejsze, co oferuje Chill Inn to izolację dźwiękową każdego pokoju, dzięki czemu nie trzeba będzie irytować się na hałasujących sąsiadów. Dodatkowo akademik posiada prywatny parking i rowerownię, pralnię i suszarnię, taras na dachu oraz strefa relaksu, która z pewnością przyda się po całym dniu ciężkiej nauki.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233