Katalog firm

Baas Panel

Jeśli zajmują się Państwo budowaniem takich obiektów jak pawilony, obiekty socjalne, chłodnie czy mroźnie, to z pewnością zainteresują Was produty wykonane przez firmę Baas Panel. Oferujemy duży wybór płyt warstwowych wykonanych z różnych materiałów na życzenie Klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Drzwi chłodnicze

W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo wysokiej jakości płyty warstwowe, które wykorzystywane są powszechnie między innymi w chłodnictwie (chłodnice lub drzwi chłodnicze). Wszystkie oferowane przez nas produkty produkowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii oraz wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafią produkty z najwyższej światowej półki.
Cały czas podążamy za wszelkimi trendami w chłodnictwie, dzięki czemu jesteśmy w stanie przystosować naszą ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb rynku i ciągle rosnących wymagań naszych klientów. BAAS-PANEL to rzetelna i godna zaufania firma, która oferuje wysokiej jakości produkty dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, profesjonalne doradztwo, przystępne ceny i błyskawiczny transport na terenie całego kraju.
Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić nasze dotychczasowe realizacje i dokładnie zaznajomić się z pełną ofertą usług.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03