Katalog firm

Kategorie


EsteticaNova

Gabinet medycyny estetycznej EsteticaNova kieruje swoją ofertę do klientek z Łodzi i okolic. Można tu wykonać zabiegi usuwania zmarszczek mimicznych, mezoterapię igłową, powiększanie ust i nie tylko. Gabinet proponuje również zabiegi na cienie pod oczami, z użyciem osocza bogatopłytkowego i peelingi medyczne.

Powiększanie ust

W dzisiejszych czasach zabiegi medycyny estetycznej cieszą się rosnącą popularnością. Jednym z najczęściej wykonywanych jest powiększanie ust Łódź. W klinice EsteticaNova zabieg ten wykonywany jest przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Dzięki temu gwarantują swoim klientom najlepsze efekty końcowe. Z myślą o tym, aby zapewnić każdemu dostęp do pomocy jakiej potrzebuje, klinika ta nieustannie poszerza swoją ofertę. Obecnie wykonać można tam wiele zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, a także stomatologii estetycznej. Bez względu na to z jakimi niedoskonałościami zmaga się dany klient, w EsteticaNova zawsze można liczyć na przyjemną obsługę i profesjonalną pomoc. Sprawia to, że każda wizyta w tej klinice jest pozytywnie wspominana przez długi czas.
Świetne podejście do pacjentów jakie charakteryzuje pracowników EsteticaNova jest jednym z powodów dla których klinika ta szybko zyskała świetną reputację. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych klinik medycyny estetycznej w Łodzi i okolicach.

Kontakt

Ulica: Tuszyńska 132

Kod: 93-312

Miejscowość: Łódź

www: https://estetica-nova.pl/

E-mail: kontakt@novadentica.com

Tel.: 790770016


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Makijaż permanentny to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na trwałym podkreśleniu ust, oczu i brwi. Niewątpliwie jest to bardzo ciekawy rodzaj trwałego i perfekcyjnego looku. Być może to s...

Depilatorium

Depilacja laserowa to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który pozwala na usunięcie owłosienia z najróżniejszych części ciała. Zapraszamy do Depilatorium, gdzie możecie poznać możliwości takich za...