Katalog firm

Kategorie


Adamex Druk

Drukarnia tkanin Adamex Druk z siedzibą w Łodzi działa na rynku ponad 20 lat. Specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na dzianinach i tkaninach. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym. Korzysta z najnowszych technologii i materiałów znanych producentów. Drukuje na odzieży, gadżetach reklamowych i tekstyliach.

Druk transferowy

Można powiedzieć, że druk transferowy ma podobne właściwości co druk sublimacyjny. Co więcej, obydwa te procesy mają dość podobny przebieg, dzięki czemu realizacja projektów z zakresu druku transferowego, nie powinna być żadnym problemem. Na czym więc polega wyjątkowość takiej technologii?
Druk transferowy jest - w przeciwieństwie do druku sublimacyjnego - wykonywany jedynie na powierzchniach, które w co najmniej 80 procentach składają się z poliestru. Dzięki niebywałym właściwościom tego materiału, wyprodukowane z niego tkaniny są barwione na całej swej głębokości. Jednym słowem, ich struktura jest zabarwiona w 100 procentach, co oczywiście przedkłada się na jeszcze większą trwałość wydruku i jego wyrazistość.
Firma Adamex również realizuje zlecenia z zakresu druku transferowego. Co więcej, świadczone przez nią usługi są wykonywane zarówno w oparciu o materiał wykonawcy, jak i tworzywo przedstawione przez podmiot zamawiający. Ważne jest, by struktury te spełniały wszystkie założenia związane z tą technologią.

Kontakt

Ulica: Milionowa 55

Kod: 93-113

Miejscowość: Łódź

www: https://www.adamexdruk.pl/

E-mail: druk@adamexdruk.pl

Tel.: 501176709


Podobne firmy

PIF s.c.

Nowoczesny park maszynowy, własne wysokiej jakości materiały oraz wpisujące się w najnowsze trendy wzornictwo to rozwiązania, jakie daje firma PIF s.c. Możliwe jest szycie zarówno z materiałów pochodz...

Fibeco Sp. z o.o.

Fibeco jest polską firmą, która zajmuje się produkcją włóknin. Posiada duże doświadczenie w temacie produkcji tekstyliów oraz handlu. Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę i specjalistów, którzy radzą...