Katalog firm

Zeus

Zakład usług pogrzebowych Zeus organizuje profesjonalny przewóz zmarłych, przygotowuje do pochówku, dba o oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii pogrzebowej. Organizujemy kremacje, transport żałobników, załatwiamy wszystkie formalności urzędowe. Świadczymy usługi pogrzebowe dla wszelkich grup wyznaniowych.

Organizacja pogrzebu

Zakład pogrzebowy AARON&ZEUS oferuje kompleksową organizację pogrzebów każdej wiary. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług zadowoliła nawet najbardziej wymagających. Robimy wszystko, aby wesprzeć żałobników w trudnych chwilach. Organizacja pogrzebów Katowice - jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Opiekujemy się żałobnikami na każdym etapie współpracy. Załatwiamy niezbędną dokumentację, a także formalności. Dodatkowo wypłacamy zasiłek pogrzebowy szybciej niż ZUS.
Pogrzeb to ceremonia, która wymaga szczególnej oprawy. Zajmujemy się nie tylko sprawami formalnymi i technicznymi, ale również oprawą muzyczną. Na specjalne życzenie dostarczamy wyjątkowe kompozycje kwiatowe oraz wiązanki pogrzebowe. W ramach naszych usług fachowo obsługujemy wszystkich uczestników pogrzebu.
Gwarantujemy również komfortowy transport, dzięki kilkunastoosobowym mini-busom. Wiele świadczonych przez nas usług jest całkowicie nieodpłatna.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Czy może być coś gorszego niż śmierć najbliższej osoby? Jak sobie wtedy poradzić? Kwestie zorganizowania pogrzebu najlepiej powierzyć firmie pogrzebowej, która najlepiej się na tym zna. Firma AAron do...

Tarom

Każdy pogrzeb nie jest dla nikogo niczym przyjemnym. Zazwyczaj nie mamy siły na organizację pochówku. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Tutaj nieoceniona w swojej br...