Katalog firm

Pracownia automatyki

Najlepsze i najtańsze systemy automatyki i BMS znajdą Państwo na stronie paut.pl. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy z wielką przyjemnością pomogą Państwu wybrać idealne systemy automatyki budowlanej oraz BMS. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne.

Automatyka

Strona internetowa paut.pl jest narzędziem, które reprezentuje na rynku internetowym firmę Pracownia Automatyki. Przedsiębiorstwo to istnieje na rynku od ponad piętnastu lat i w ciągu tego okresu zdobyło duże wykształcenie oraz uznanie ludzi swojej branży. Przedmiotem jego działalności jest szeroko pojmowana automatyka budynków.
W zakres tego zagadnienia wchodzą systemy oświetlenia, wentylacji ogrzewania, klimatyzacji oraz alarmy przeciwpożarowe i gazowe. Strona paut.pl umożliwia zapoznanie się z ofertą firmy. Katalog ten podzielony jest na trzy segmenty: automatyka, systemy bezpieczeństwa oraz systemy zarządzania budynkiem. Pozwala to każdemu klientowi na łatwą nawigację i szybkie wyszukiwanie interesujących go usług.
Na stronie znajduje się też dział nazwany "Realizacje". Użytkownik może na nim znaleźć opisy większości projektów zrealizowanych przez Pracownię Automatyki. Uwiarygadnia to referencje firmy oraz pokazuje w praktyce zakres działań, do których zdolni są zatrudniani tam specjaliści.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: http://paut.pl/

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

Z nami Wasza rodzina oraz Wasi bliscy będą bezpieczni. Na ich straży będzie stał sprzęt, który będzie pochodził z naszej firmy M-system. Oferujemy Wam kompletne systemy alarmowe w bardzo atrakcyjnej c...