Katalog firm

MS Meble

Firma MS Meble, oferuje wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie klientów. W swojej ofercie posiada meble kuchenne, regały, szafy i inne. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie oferowanych przez nas mebli, pobranie wymiarów oraz projekt, a także transport i montaż mebli u klienta.

Meble kuchenne

Firma MS Meble istnieje na rynku meblowym 25 lat - jesteśmy sprawdzonym producentem klasycznych i nowoczesnych mebli na wymiar. Zajmujemy się pomiarem, transportem i montażem mebli oraz profesjonalnym doradztwem i doborem materiału.
Oferujemy bezpłatną wycenę naszych usług. Wykonujemy meble na wymiar takie jak szafy, biurka, regały, garderoby, ławy, biurka, półki, szafki na obuwie, stoliki RTV i zestawy mebli dziecięcych. Wykonujemy meble łazienkowe, pokojowe i meble kuchenne na wymiar Olsztyn i okolice. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej meblems.com, gdzie mogą Państwo sprawdzić wzorniki dostępnych materiałów oraz obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje.
MS Meble dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalną realizację usług. Sprzedawane przez nas meble są wykonywane z należytą starannością, przy zastosowaniu sprawdzonych i wytrzymałych materiałów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby naszej firmy - Lidzbark Warmiński, ul. Spółdzielców 13A.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910