Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Z roku na rop rośnie ilość osób, które zgłaszają się do psychoterapeuty, jednocześnie planują skorzystać z jego usług a tym samym pomóc sobie w walce z nerwicą lub depresją. Nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej, to miejsce w którym każdy uzyska potrzebne a nawet niezbędne wsparcie, tym samym coś na czym nam zapewne niejednokrotnie zależy.

Psychoterapia młodzieży

Dużo się mówi na temat coraz słabszej psychiki młodych ludzi, którzy nie posiadają odpowiedniej w tym zakresie odporności, często są również narażeni na jej dodatkowe obciążenie, dlatego Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej stara się ich wspierać. Oczywiście w dzisiejszych czasach terapia młodzieży we Wrocławiu to metoda leczenia zaburzeń, rozwiązywania problemów psychicznych czy najzwyczajniej niesienia pomocy osobom które jej z wielu powodów potrzebują.
Poprzez tego typu rozwiązanie, jakim jest psychoterapia młodzieży we Wrocławiu, rozumie się przede wszystkim rozmowę z psychoterapeutą, systematyczne spotkania w gronie także innych osób, a co najważniejsze psychoterapia młodzieży Wrocław ma zawsze okazać się czymś nader skutecznym.
Nie bądźmy zatem zaskoczeni sytuacją, kiedy najzwyczajniej zachęca się do psychoterapii osoby, które dotychczas jeszcze w niej nie miały okazji uczestniczyć. Młodzież i dzieci są zawsze wysłuchane, a co najważniejsze z czasem czują się na tyle pewnie, iż starają się wziąć do serca wszystkie przekazane im sugestie oraz uwagi, a nawet co zrozumiałe wdrożyć je w życie.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Ewa Czernik

Wiele osób zmaga się z problemem, którego samodzielnie nie jest w stanie przepracować. Bardzo pomocną osoba w takiej sytuacji jest psychoterapeuta. Zwraca on uwagę na sedno problemu oraz pomaga dobrać...

Centrum psychoterapii Harmonia

Harmonia to nowoczesne Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Zajmuje się leczeniem różnego rodzaju uzależnień, depresji czy zaburzeń lękowych. Oprócz profesjonalnej psychoterapii- również w formie onlin...