Katalog firm

A-AAron

Czy może być coś gorszego niż śmierć najbliższej osoby? Jak sobie wtedy poradzić? Kwestie zorganizowania pogrzebu najlepiej powierzyć firmie pogrzebowej, która najlepiej się na tym zna. Firma AAron dokonuje profesjonalnej obsługi pochówku, załatwiania spraw urzędowych oraz transportu ciał i prochów zmarłych.

Trumny

Przedsiębiorstwo pogrzebowe AARON specjalizuje się w sprawnej, fachowej i taniej organizacji uroczystości pogrzebowych dla osób każdej wiary. Poważne i odpowiedzialne podejście do obowiązków sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie.
Nasz zakład cieszy się dobrą renomą już od wielu lat. Każdą osobę, która zgłasza się do nas z problemem, traktujemy w sposób indywidualny. Staramy się poznać wszystkie Państwa oczekiwania, tak zaplanowana przez nas uroczystość przebiegała w godnej atmosferze. Klient może zlecić nam kompleksową organizację pochówku lub skorzystać tylko z wybranych przez siebie usług. Oferujemy zarówno usługi płatne, jak i darmowe.
W ich skład wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, oprawa florystyczna, oprawa muzyczna, kremacja zwłok, ekshumacja zwłok i szczątków, dostarczenie tablic i obrazków, a także wiele więcej. Proponujemy również wysokojakościowe urny lub trumny Katowice w najniższych cenach na rynku. Są to wyroby solidne i niezwykle eleganckie.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Zakład usług pogrzebowych Zeus organizuje profesjonalny przewóz zmarłych, przygotowuje do pochówku, dba o oprawę muzyczną i kwiatową ceremonii pogrzebowej. Organizujemy kremacje, transport żałobników,...