Katalog firm

Kategorie


Fibrobus

Fibrobus to profesjonalna firma przewozowa z siedzibą w województwie łódzkim. Świadczymy specjalistyczne usługi transportowe na terenie całego kraju i poza jego granicami. Posiadamy bezpieczną oraz komfortową flotę pojazdów oraz doświadczoną kadrę kierowców, dzięki czemu podróż z nami mija szybko oraz wygodnie.

Wynajem autobusu

Przygotowują Państwo zabawę weselną, chrzciny albo inną rodzinną uroczystość? Potrzebny Państwu będzie więc niezawodny autokar, który szybko i bezpiecznie dowiezie gości we wskazane miejsce. A skoro tak, to polecamy Państwu nasz wynajem autobusów Łódź. To optymalne rozwiązanie na tego typu okazje. Dlaczego?
Nasz autokar to Mercedes Tourismo 350, a więc pojazd bardzo reprezentacyjny, w którym w komfortowych warunkach mogą podróżować aż 53 osoby. Jednocześnie w jego wyposażeniu znajdą Państwo mnóstwo udogodnień dla pasażerów, które Państwa rodzina i przyjaciele na pewno docenią. Cafe bar, dwa monitory z DVD, lodówka, niezwykle wygodne fotele, panoramiczne szyby, ogrzewanie postojowe...
To wszystko sprawia, że podróż z nami zawsze należy do przyjemności. Zapraszamy więc, byście Państwo skontaktowali się z nami już dzisiaj. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.fibrobus.pl. I prosimy pamiętać - nasz autokar cały czas jest do Państwa dyspozycji!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

http://fibrobus.pl/

E-mail:

Tel.:


Podobne firmy

Conect

Firma spedycyjno-transportowa Conect to profesjonalne usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zapewniamy wsparcie zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym. Gwarantujemy ter...