Katalog firm

Woodstock

Oferujemy Państwu niezawodne traki Wood-Mizer w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasze nowoczesne traki, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą samodzielnie przecierać drewno, bez potrzeby inwestowania sporych środków finansowych w profesjonalne parki maszynowe. Polecamy również nasze przedłużenie łoża traka.

Traki taśmowe

Firma Usługowo Produkcyjno Handlowa "Woodstock" to mieszcząca się w Olsztynie, w pełni profesjonalna firma obsługująca wszystkich zajmujących się wstępną obróbką drewna. W zakresie podstawowych usług oferowanych przez firmę mieści się przede wszystkich sprzedaż oraz naprawa takich urządzeń jak trak taśmowy, pilarka taśmowa, wielopiła taśmowa oraz wszystkie akcesoria, produkty wytworzone przez firmę Wood-Mizer. O jakości oferowanych usług świadczy wieloletnie funkcjonowanie firmy Woodstock na rynku (została ona założona już w 1992 roku, a od 2005 roku jest regionalnym przedstawicielem firmy Wood-Mizer Industries).
Poza tym, firma świadczy także usługi w ramach przecierania drewna pełnowymiarowego przy pomocy przewoźnego traka, który Jest dostarczany bezpośrednio w miejsce wskazane przez klienta. Oferowane traki taśmowe mogą zostać także oddane pod dzierżawę zarówno dla osób fizycznych jak i prawnych. Wszelkie usługi charakteryzuje indywidualne podejście do każdego zgłaszającego klienta.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25