Katalog firm

Taneczne Pasje

Taneczne Pasje to idealny sklep dla wszystkich miłośników tańca. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tańcem, czy już od wielu lat uprawiacie ten sport. Mamy dla Was szeroki wybór najróżniejszych produktów, dzięki którym tańczenie będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapraszamy!

Obuwie taneczne

To jedyny sklep taneczny w Polsce. Przeznaczony dla ludzi związanych z tańcem, ze sceną, z artyzmem. Oprócz wielu produktów, oferuje również obuwie taneczne w przystępnych cenach.
Przeważnie są to buty bardzo lekkie, znakomicie dopasowane do stopy. antypoślizgowe i antybakteryjne. Wykonane z najlepszych materiałów, dostępnych nie tylko w naszym kraju, ale na całym świecie. We wszystkich rodzajach tego typu produktów wprowadza się unikalne rozwiązania, gdzie prowadzone testy i próby potwierdzają wygodę podczas ich eksploatacji.
Tancerz lub tancerka muszą czuć się pewnie i bezpiecznie w trakcie pokazu, czy karkołomnego szpagatu. Buty muszą spełniać rolę odpowiednią do każdej sytuacji na parkietach tanecznych. Taką rolę też spełniają.
Są różne rodzaje obuwia tanecznego przeznaczonego np. do salsy, bachaty, kizomby i wielu innych odmian tańca towarzyskiego, sportowego, amatorskiego, czy pokazowego. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem kupna takich butów jest wejście na tę stronę internetową z tym ciekawym produktem.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://tanecznepasje.pl/

E-mail: biuro@tanecznepasje.pl

Tel.: 533-388-799


Podobne firmy

Medibut

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom firma Medibut oferuje atestowane obuwie medyczne i zawodowe, które z powodzeniem można użytkować w branży gastronomicznej, medycznej, spożywczej czy kosmetyczn...