Katalog firm

Szwarc

Firma Szwarc została założona w 2006 roku i od tej pory działa w branży kamieniarskiej. Zakład ten zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów z granitu i marmuru. Swe usługi kieruje głównie do klientów z Warszawy, Skierniewic i okolic. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego produktu.

Parapety

Zakład Kamieniarski Szwarc świadczy bogatą paletę usług w dziedzinie kamieniarstwa. Swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm, oferując produkty najwyższej jakości, jak również wspierając ich na każdym etapie procesu produkcyjnego.
Wyspecjalizowani pracownicy z chęcią doradzą (jeszcze przed przejściem do wykonywania zlecenia), jaki rodzaj kamienia powinien zostać wykorzystany, by w pełni wykorzystać potencjał otoczenia, w którym się znajdzie. Niezależnie od tego, czy będzie chodzić o parapety Piaseczno, schody, blaty czy jakiekolwiek inne elementy na bazie kamienia - można tu liczyć na fachową pomoc. Wyroby firmy cechują się doskonałą jakością, a sam klient może tutaj liczyć na absolutnie indywidualne podejście.
Zakład doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odzwierciedlenie założeń siedzących w głowie osoby korzystającej z jego usług - w związku z tym słucha każdej z uwag i każdego z wymagań, by w pełni usatysfakcjonować ją efektem końcowym, zarówno pod kątem czysto technicznym, jak i estetycznym.

Kontakt

Ulica: Plantowa 4

Kod: 96-230

Miejscowość: Biała Rawska

http://www.kamieniarstwo-szwarc.pl/

E-mail:

Tel.: 602-175-197