Katalog firm

Justyna Szondelmajer

Jako wykwalifikowany zespół, nasza kancelaria prawna służy pomocą wszystkim osobom potrzebującym pomocy w kwestiach prawnych. Kadra adwokatów przez nas posiadana prowadzi sprawy, bądź służy klientom w przypadku pomocy doraźnej. Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy, że uda nam się wypracować rozwiązanie w każdej sytuacji.

Dochodzenie alimentów

Nasza kancelaria prawna świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla polskich, jak i zagranicznych podmiotów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zajmujemy się reprezentowaniem małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prawa windykacji należności, czy prawa gospodarczego.
Każdy Klient ma zapewniony stały kontakt z naszą kancelarią. Jeżeli będzie tego wymagała sprawa, możemy także świadczyć usługi poza biurem. Nasza kancelaria świadczy także usługi w zakresie udzielania pomocy prawnej klientom indywidualnym. W zależności od Państwa potrzeb, możemy poprowadzić całą sprawę lub udzielić doraźnej pomocy w zakresie udzielania pomocy prawnej lub w sporządzaniu pism. Adwokat alimenty Łódź jest często wyszukiwaną frazą w Google.
Nasza kancelaria również zajmuje się sprawami rozwodowymi. Każde powierzone nam zadanie jest dokładnie przez nas analizowane. Do każdej sprawy przykładamy taką samą wagę. Naszym klientom zapewniamy zastępstwa procesowe w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych, a także przed organami administracji samorządowej i publicznej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Ulica: Legionów 93/95

Kod: 91-072

Miejscowość: Łódź

http://www.lodz-radcaprawny.pl/

E-mail: kancelaria@lodz-radcaprawny.pl

Tel.: 501-020-845