Katalog firm

ST Rentcar

Warto zapoznać się z ofertą ST Rentcar, która specjalizuje się w wynajmie samochodów. Bogata flota i minimum formalności to zalety wypożyczalni. Brak opłaty wstępnej i atrakcyjne ceny przyciągają klientów. Profesjonalna obsługa ST Rentcar to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wypożyczonego pojazdu.

Wynajem aut

Krótko- i długoterminowy wynajem aut Łódź - właśnie w tym się specjalizują. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór modeli, w różnych klasach i z różnym wyposażeniem dodatkowym. Na życzenie klienta auta wyposażane są w foteliki dla dzieci, czy nawigację. Dzięki temu każdy klient może znaleźć tu auto, które odpowiada dokładnie jego potrzebom.
Stawiając na jakość obsługi klienta, firma ST Rentcar gwarantuje przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy. Swoim klientom zapewnia zawsze najlepsze ceny, a także wiele promocji i zniżek przy dłuższym terminie wynajmu. Nie pobiera też kaucji, ani żadnych ukrytych opłat za wynajem. Poza tym firma stawia na minimum formalności. Wystarczy pięć minut i wolne auto jest już do dyspozycji. Bez względu na to, na ile dni ma być wypożyczone i na ile kilometrów.
Wsłuchując się w potrzeby klientów, firma działa 7 dni w tygodniu przez całą dobę, oferując zawsze w pełni sprawne i czyste samochody. Dzięki temu jazda nimi jest nie tylko komfortowa, ale i bezpieczna.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800