Katalog firm

ST Rentcar

Warto zapoznać się z ofertą ST Rentcar, która specjalizuje się w wynajmie samochodów. Bogata flota i minimum formalności to zalety wypożyczalni. Brak opłaty wstępnej i atrakcyjne ceny przyciągają klientów. Profesjonalna obsługa ST Rentcar to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wypożyczonego pojazdu.

Laweta

Nagła awaria, zepsute koło, czy kolizja - każda z tych sytuacji wymaga natychmiastowej interwencji. Wiedząc o tym doskonale, firma ST Rentcar oferuje profesjonalne usługi holownicze. Skierowane są one zarówno do kierowców samochodów osobowych, jak i dostawczych i busów.
Jeśli Twoje auto uległo awarii na drodze to nasza laweta Łódź dostępna jest przez cały tydzień w godzinach 8:00-20:00. Wystarczy zadzwonić, podać swoją lokalizację i chwilę poczekać. Firma stara się zawsze minimalizować czas dojazdu, a na miejscu szybko i sprawnie załatwić wszystkie formalności.
Ceny świadczonych przez firmę usług w dużej mierze uzależnione są od długości trasy, a także poziomu trudności w załadunku i rozładunku. W przypadku awarii, klient ponosi koszty na miejscu. A jeśli jest poszkodowanym kolizji - za usługę nie płaci, gdyż firma załatwia to z ubezpieczycielem sprawcy. Co więcej, może ona wystąpić w imieniu swojego klienta o samochód zastępczy, który również opłacony będzie z OC sprawcy. Usługa ST Rentcar jest więc zawsze profesjonalna, szybka i kompleksowa.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800