Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Warto zapoznać się z ofertą ST Rentcar, która specjalizuje się w wynajmie samochodów. Bogata flota i minimum formalności to zalety wypożyczalni. Brak opłaty wstępnej i atrakcyjne ceny przyciągają klientów. Profesjonalna obsługa ST Rentcar to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wypożyczonego pojazdu.

Holowanie

ST Rentcar to łódzka firma, która na co dzień zajmuje się między innymi holowaniem aut. Posiadając doskonałą flotę, a także doświadczoną kadrę, swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie. A kieruje je zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Nowoczesne i zróżnicowane lawety pozwalają na szybki i bezpieczny transport zarówno samochodów osobowych, jak i busów, czy aut dostawczych.
Działając szybko i sprawnie, firma oferuje holowanie zarówno samochodów powypadkowych, jak i zepsutych. Po dotarciu na miejsce wezwania, załatwia niezbędne formalności, a następnie załadowuje samochód, dbając, aby nawet w najmniejszym stopniu go nie uszkodzić. Po dostarczeniu pod wskazany adres rozładowuje go, także z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że wśród klientów cieszy się tak dobrą opinią.
Dopełnieniem oferty holowania firmy, są usługi dodatkowe. W ich ramach pracownicy dojeżdżają do klienta, aby na przykład pomóc mu przy awaryjnym odpaleniu, czy też wymianie koła. Więcej szczegółów dotyczących holowania samochodów dostępne jest na stronie internetowej firmy https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800