Katalog firm

ST Rentcar

Warto zapoznać się z ofertą ST Rentcar, która specjalizuje się w wynajmie samochodów. Bogata flota i minimum formalności to zalety wypożyczalni. Brak opłaty wstępnej i atrakcyjne ceny przyciągają klientów. Profesjonalna obsługa ST Rentcar to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wypożyczonego pojazdu.

Auto zastępcze z OC sprawcy

Do wypadków samochodowych dochodzi praktycznie codziennie. W zależności od tego, kto jest winowajcą danego wypadku, jego OC powinno pokryć straty. Straty te to między innymi zapewnienie auta zastępczego.
Szukając takiego auta na pewno warto skierować się do wypożyczalni samochodów ST Rentcar. Działa ona w Łodzi od dłuższego czasu i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jest to między innymi miejsce, do którego trzeba trafić jeżeli komuś potrzebne jest auto zastępcze z OC sprawcy Łódź.
W ST Rentcar do wynajmu dostępnych jest bardzo wiele samochodów różnych marek. Koszt zależy oczywiście od tego jak długi jest okres wynajmu, jednakże ST Rentcar na pewno można zaliczyć do jednych z najtańszych wypożyczalni w Łodzi. Długi wynajem zazwyczaj wiąże się z wieloma atrakcyjnymi rabatami, co jest dodatkowym plusem korzystania z usług tej wypożyczalni samochodów. Jeżeli zatem komuś potrzebny jest samochód zastępczy, czy to na jeden dzień, czy to na cały miesiąc, to wypożyczalnia ST Rentcar stanowi świetny wybór.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800