Katalog firm

Spektrum

Mieszkańcom Ełku oraz okolic pragniemy zapewnić najlepsze produkty, które będą piękni wyglądały w ich domach. Żadna inna firma nie zapewni Wam tak doskonałych i pewnych drzwi, okien i bram. Spektrum to autoryzowany salon sprzedaży okien w najróżniejszych wariantach technologicznych i kolorystycznych.

Okna

Spektrum to salon sprzedaży okien i drzwi, w którym znajdziemy wszystko co niezbędne nam do tego, aby posiadać wyjątkowo ciepły i energooszczędny dom. Drzwi i okna to takie elementy każdego budynku, które raz kupione powinny posłużyć nam przez lata zapewniając wysoki standard mieszkania. Takie propozycje tych właśnie produktów dostępne są w salonie Spektrum.
Okna drewniane Białystok popularnego producenta Vetrex, a także uważane za prestiżowe okna i drzwi drewniane Pozbud z pewnością spodobają się tym klientom, którzy szukają okien oraz drzwi klasy premium. Wyjątkowa energooszczędność to jednak nie wszystko, gdyż nie bez znaczenia jest także funkcjonalność i nowoczesny wygląd. Wszystko to sprawia, że okna i drzwi tych marek cieszą się niesłabnącą popularnością.
Co ważne, salon oferuje także usługę montażu zakupionych produktów tak, aby remont mógł pójść szybko i sprawnie. W ofercie znajdziemy także stolarkę aluminiową, bramy garażowe Wiśniowski oraz osłony okienne i parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

Remont mieszkania czy domu wiąże się ze sporym wydatkiem i poświęconym czasem. Firma ARM z Elbląga oferuje szerowi wybór usług w zakresie montażu okien, drzwi, rolet czy innych materiałów budowlanych....