Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Jak to mówią - nieszczęścia chodzą po ludziach. Również w trakcie podróży samochodem. A skoro tak, to warto mieć przy sobie numer telefonu do kogoś, kto w takiej pechowej sytuacji wyciągnie do nas pomocą dłoń i pomoże rozwiązać problem. Właśnie tak działa nasza pomoc drogowa Zgierz. Już od 2005 roku służymy pomocą wszystkim kierowcom, których podczas podróży spotkało nieszczęście. Jakie? Kolizja drogowa, awaria samochodu, pęknięta opona czy brak paliwa...
Bez względu na to, która z tych sytuacji przytrafiła się Państwu, możecie być pewni, że w krótkim czasie przyjedziemy z pomocą. Przekonało się już o tym wielu kierowców. Z naszą pomocą zminimalizowali jednak konsekwencje swojego pecha i albo ruszyli w dalszą drogę, albo - jeśli samochód absolutnie nie nadawał się do jazdy - odholowaliśmy auto w bezpieczne miejsce. To dlatego kontakt z nami polecamy Państwu w każdej stresującej sytuacji na drodze. Godzina nie ma znaczenia. W końcu pech nie wybiera, może dopaść nas w dosłownie każdej chwili.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673