Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa w Kutnie

Nasza pomoc drogowa Kutno to gwarancja całkowitej satysfakcji ze strony klientów. Pojawiliśmy się na rynku w 2005 roku także możemy powiedzieć o naprawdę sporym doświadczeniu ze swojej strony. Poza tym to doświadczenie nie oznacza tego, że działalność nie zamierza być coraz lepsza. Można powiedzieć, że cieszymy się popularnością i zależy nam na tym, aby ta popularność miała przełożenie na najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt.
Co do oferty, niewątpliwie zależy nam na tym by odpowiadać na pojawiające się oczekiwania (np. holujemy samochody czy wykonujemy drobne naprawy na drodze). Wszystko, co należy wiedzieć na temat oferty, można znaleźć na stronie internetowej firmy. Naturalnie dostępne na niej informacje nie odnoszą się wyłącznie do oferty.
Dobrze jeszcze na koniec podkreślić, że Kutno nie jest jedynym miastem, w którym działamy. Można nas znaleźć na terenie całego województwa łódzkiego.
Jeżeli tekst nie rozwiewa wszelkich wątpliwości związanych z działalnością, na stronie są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673