Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa w Kole

Wybierając się w podróż samochodem, zawsze trzeba mieć świadomość tego, że jak każda inna maszyna, samochód czasami może ulec awarii. Może dojść do tego w najmniej oczekiwanym momencie, czasami nawet na środku autostrady. Na szczęście nawet w tak nieprzyjemnych sytuacjach można liczyć na solidne wsparcie.
To właśnie z myślą o tego typu niespodziewanych wypadkach powstała pomoc drogowa. Obecnie z usług pomocy drogowej można korzystać niemalże wszędzie. Zatem jeżeli komuś potrzebna jest pomoc drogowa w miejscowości Koło ma do zaoferowania doskonałą firmę, która już od 2005 roku zapewnia pomoc dla każdego kierowcy. Bez względu na to jakich problemów drogowych ktoś doświadczy, wystarczy odwiedzić naszą stronę http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kolo/, znaleźć i wykręcić zaledwie jeden numer telefonu i poinformować o swojej lokalizacji.
Pomoc drogowa zjawi się w rekordowo szybkim czasie i pomoże w odholowaniu samochodu w bezpieczniejsze miejsce. W ten sposób zarówno kierowca, jak i jego samochód mogą liczyć na to, że są odpowiednio zabezpieczeni, podróżując przez województwo łódzkie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673