Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Problemów należy unikać jak ognia, ale niestety są takie, które prędzej czy później i tak Państwa spotkają. Przykładowo, dla kierowcy jednym z takich problemów jest awaria jego samochodu podczas podróży. Pół biedy jeszcze, kiedy zdarzy się ona tuż obok warsztatu mechanicznego, ale nie oszukujmy się, takie prawdopodobieństwo jest niemal równe zeru.
Jak zatem zachować się, gdy samochód niespodziewanie odmówi posłuszeństwa? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest nasza pomoc drogowa Brzeziny. Dlaczego? Powodów jest bardzo wiele. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą, bo na rynku istniejemy już od ponad 20 lat. Mogą sobie zatem Państwo wyobrazić, jak wielu kierowcom już pomogliśmy i z jak wieloma awariami samochodów mieliśmy już styczność.
Z każdej z takich sytuacji wychodziliśmy jednak obronną ręką. Ba, będziemy wychodzić nadal. Dlatego jeśli w przyszłości będzie Państwu potrzebna pomoc profesjonalnej pomocy drogowej, prosimy o kontakt. Nasza pomoc drogowa Brzeziny jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673