Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

W razie awarii lub wypadku drogowego polecamy Wam usługi na terenie naszej firmy. Swoim działaniem obejmujemy całe województwo łódzkie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Strykowie. W razie kłopotów dzwońcie do nas, a my zapewnimy Wam lawetę, która zajmie się Waszym pojazdem. Warto posiadać naszą wizytówkę przy sobie, w razie nagłych konieczności.

Pomoc drogowa na A1

Jak wiadomo, na drodze zdarzają się różne sytuacje i w związku z tym, czasem potrzebna jest pomoc drogowa. Nasza oferta to gwarancja jakości połączonej z doświadczeniem (pojawiliśmy się na rynku w 2005 roku). Miasto, w którym znajduje się siedziba działalności to Stryków. Niemniej obszarem działalności jest całe województwo łódzkie (także, jeżeli potrzebna jest pomoc drogowa autostrada A1, również możemy pomóc).
Dobrze też powiedzieć, że od początku naszego funkcjonowania, cel działalności był dokładnie taki sam, a mianowicie bezpieczeństwo klientów łącznie z zapewnieniem profesjonalnej pomocy drogowej. Warto także podkreślić, że ludzie nas doceniają, czego dowodem jest rosnąca popularność działalności. Co więcej, ta popularność pozwala na stałe inwestowanie w nowoczesny i profesjonalny sprzęt.
Jeżeli są jakieś wątpliwości, ich rozwiązaniem powinno być zapoznanie się ze stroną internetową naszej działalności (gdyby jednak stało się inaczej, na stronie udostępnione zostały dane kontaktowe).

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673