Katalog firm

Securit VIP

Szukają Państwo agencji ochrony z Łodzi specjalizującej się w ochronie obiektów? Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą firmy Securit VIP. Możemy pochwalić się doświadczeniem w ochronie różnego rodzaju obiektów. Prywatne rezydencje, szpitale, zakłady przemysłowe to tylko niektóre z nich. Oferujemy też ochronę osób, mienia i wiele więcej.

Instalacje alarmowe

Żadna firma nie obejdzie się dziś bez całodobowego dozoru i ochrony; dlatego proponujemy małym i średnim przedsiębiorstwom wysokiej jakości instalacje alarmowe Łódź, a także systemy kontroli dostępu oraz dozoru telewizyjnego.
Zdajemy sobie sprawę, że jeśli jakakolwiek część systemu ochrony zawiedzie, nie spełni on swojej roli. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty zawsze były wysokiej jakości i zostały zamontowane z dbałością o szczegóły.
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie; zaznajamiamy się nie tylko z oczekiwaniami klienta, ale też dokładnie przyglądamy się charakterowi budynku, który ma być chroniony. Pozwala to na dobranie najwłaściwszych rozwiązań.
Proponujemy też usługi doświadczonych instalatorów, dzięki którym wykonane przez nas instalacje chroniące zostaną zamontowane starannie i bez żadnych pomyłek. rozbudowujemy też systemy już istniejące, jeśli zachodzi taka konieczność.
Często to w systemach ochronnych nasi klienci pokładają spore nadzieje związane z bezpieczeństwem firmy, a nasza firma chce wyjść naprzeciw tym wysokim oczekiwaniom.

Kontakt

Ulica: Strykowska 245

Kod: 91-531

Miejscowość: Łódź

http://www.securitas-vip.pl/

E-mail: biuro@securitas-vip.pl

Tel.: 512-864-998


Podobne firmy

AT Górscy

Jestem profesjonalnym fotografem, który skupia się na uwiecznianiu najpiękniejszych chwil z życia. Moja pasja pomaga mi w uszczęśliwianiu innych. Wykonuje sesje ciążowe, sesje dla noworodków i fotogra...

DJ Tomasz Cichocki

DJ Tomasz Cichocki zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług. Jeżeli potrzebujecie osoby znającej się na prowadzeniu imprez, to bardzo chętnie pomogę Wam rozkręcić całe wydarzenie. Posiadam profesj...

Laser Service

Jacek Kopa Laser Service to firma, gdzie otrzymacie drukarki laserowe od wiodących i uznanych na całym świecie producentów. Jeżeli chcecie zapewnić sobie profesjonalne doradztwo oraz atrakcyjne ceny n...

Alma

Nasza firma Almaelk.pl zajmuje się przede wszystkim wypożyczaniem profesjonalnego sprzętu budowlanego. W naszym asortymencie znajdują się m.in. wiertarki, spawarki, pilarki, itd. Wypożyczamy sprzęt w...