Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent saun i łaźni parowej Saunaland to firma przywiązująca największą wagę do zapewnienia wszystkim swoim Klientom najlepszych standardów obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć i zdobyć Państwa zaufanie jako producent saun i wanien drewnianych, a nasi pracownicy zawsze służą fachowym doradztwem.

Sauny

Wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom związanym z urządzaniem wnętrz, proponujemy klientom wysokiej jakości sauny Warszawa.
Wykorzystujemy do tego celu materiały wyprodukowane przez fińskie i szwedzkie firmy, które specjalizują się w dostarczaniu na rynek wszystkich niezbędnych elementów związanych z saunami.
W naszej ofercie są sauny suche, mokre i na podczerwień. Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo od początku realizacji projektu; szkolimy z zasad użytkowania produktu końcowego i zapewniamy serwis, jeśli okaże się to konieczne. Stawiamy na wysoką jakość, ale i na estetykę zainstalowanych urządzeń. Pragniemy, by zawsze wpasowały się w całe wnętrze. Nasz klient powinien cieszyć się nie tylko dobrą pracą sauny, ale i jej wyglądem.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, także pod względem dokładnej wyceny zlecenia, po ustaleniu wszystkich szczegółów.
W naszych saunach można zamontować panele solne, głośniki oraz urządzenia do aromaterapii i nie tylko. Naszą ofertę kierujemy i do osób prywatnych i do właścicieli hoteli, sanatoriów, czy gabinetów odnowy biologicznej.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022