Katalog firm

Sanitpol

Jeśli posiadają Państwo problem z instalacją hydrauliczną, zapraszamy do kontaktu z fachowcami w swojej branży - firmą Sanit-Pol. Istniejemy na rynku od wielu lat świadcząc wysokiej jakości usługi. Więcej informacji na temat naszej oferty można znaleźć na stronie internetowej.

Podnośniki koszowe

Jeżeli interesują Państwa niezawodne podnośniki koszowe i interesuje Was wynajem w ramach współpracy z rzetelną i sprawdzoną firmą, to jak najszybciej zapoznajcie się z najnowszą ofertą SanitPOL. Od bardzo wielu lat świadczymy kompleksowe usługi podnośnikami koszowymi o maksymalnym zasięgu do 20 metrów. Nasze podnośniki koszowe łódź doskonale sprawdzą się przy wszystkich pracach wysokościowych takich jak na przykład: naprawa i malowanie elewacji, czyszczenie lub wymiana rynien, montaż reklam, mycie okien, czy różnego typu prace porządkowe.
Specjalnością naszej firmy jest wynajem podnośników koszowych wraz z doświadczonym operatorem, ale oferujemy również masę innych usług, z którymi mogą Państwo zapoznać się na stronie sanitpol.com. Jeżeli posiadają Państwo własny sprzęt, to oferujemy również wynajem samego operatora. Cały czas staramy się dostosować naszą ofertę usługową do coraz większych wymagań naszych klientów, dlatego też oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej formy Mal-Wod. Zajmujemy się dystrybucją systemów do monitoringu kanalizacji. W sprzedaży mamy nie tylko profesjonalny sprzęt, ale również akcesoria czyszc...

Saunaland

Producent saun i łaźni parowej Saunaland to firma przywiązująca największą wagę do zapewnienia wszystkim swoim Klientom najlepszych standardów obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć i zdoby...