Katalog firm

Dwór Artusa

Jeśli jesteście Nowożeńcami, którzy poszukują najlepszej sali weselnej to Dwór Artusa, jest wymarzonym miejscem na wasze wesele. Posiadamy przepiękną salę weselną, która spełni wasze wszelkie oczekiwania. Oferujemy także możliwość odbycia ceremonii ślubnej w naszym przepięknym ogrodzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Catering

Wiemy, jak ważną rolę na każdym przyjęciu odgrywa kuchnia. Wiemy, że dla Polaków jednym z najistotniejszych aspektów każdej imprezy jest właśnie jedzenie. Pomagamy więc w obsłudze przyjęć pod względem kulinarnym.
Na co dzień prowadzimy Dwór Artusa, czyli kompleks, w którym organizujemy różnorodne przyjęcia, jednakże jednocześnie stajemy się dostawcą różnego rodzaju przekąsek, dań na ciepło i innych potraw, które mogą odegrać istotną rolę na każdej imprezie. Pomożemy zrealizować przyjęcie na dowolną liczbę osób. Nasz catering Łódź zawsze wsłuchuje się w życzenia klientów, jednakże od początku proponujemy też każdemu nasze sprawdzone i popisowe dania, które umieściliśmy w naszej Księdze Dań.
Preferujemy odbiór osobisty, jednakże na specjalne życzenie istnieje też opcja, że dania zostaną przez nas dostarczone na adres podany przez klienta. Wszystko jest kwestią dogadania. A my zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, by po prostu uzyskać pełne zadowolenie klienta i pomóc mu w przygotowaniu wymarzonej imprezy.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Jeśli przejeżdżasz niedaleko naszej karczmy, to z pewnością musisz do nas wstąpić. Staropolski klimat i wnętrze, a także doskonała kuchnia z pewnością zrobią na Państwu niezapomniane wrażenie. Zapozna...