Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo jest prywatną kliniką ortopedyczną, oferującą ambulatoryjne świadczenia zdrowotne w szerokim zakresie. W OrtoGo oferujemy najwyższej klasy opiekę medyczną i specjalistyczne leczenie dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej, składającej się z chirurgów, ortopedów, neurologów i innych specjalistów.

Uszkodzenia ścięgien

Przy jakichkolwiek problemach zdrowotnych warto zgłosić się do lekarza doświadczonego i cieszącego się dobrą reputacją. Poszukując dobrego ortopedy w Płocku lub Warszawie najlepiej trafić do OrtoGo. Jest to prywatny ośrodek medyczny, który zatrudnia lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.
Jednakże od samego początku istnienia tej kliniki główną rolę grała ortopedia. Klinika ta przyjmuje pacjentów w dwóch oddziałach warszawskich i jednym oddziale w Płocku. Zajmuje się różnymi schorzeniami, włączając w to uszkodzenia ścięgien Warszawa. Oferuje także leczenie skomplikowanych kontuzji. Choć świadczona tam opieka medyczna jest prywatna, wszystkie opłaty są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Lekarze w OrtoGo są osobami z prawdziwym powołaniem do swojego zawodu.
Dzięki temu mogą zaoferować swoim pacjentom najlepszą możliwą pomoc. Wizyta w tej klinice zawsze kończy się ustaleniem solidnego planu na dalsze leczenie. Wszystko to sprawia, że OrtoGo to najlepszy wybór dla każdego, kto pilnie poszukuje dobrego ortopedy.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520