Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo jest prywatną kliniką ortopedyczną, oferującą ambulatoryjne świadczenia zdrowotne w szerokim zakresie. W OrtoGo oferujemy najwyższej klasy opiekę medyczną i specjalistyczne leczenie dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej, składającej się z chirurgów, ortopedów, neurologów i innych specjalistów.

Osocze bogatopłytkowe

Centrum Medyczne OrtoGo kieruje swoją ofertę do pacjentów z Warszawy, Płocka i okolic tych miast. Prowadzi konsultacje, diagnostykę i leczenie schorzeń z zakresu ortopedii, endokrynologii, chirurgii, reumatologii i wielu innych dziedzin medycyny.
Jako placówka wyposażona w wysokiej klasy sprzęt medyczny wykonuje badania usg, ekg, a poza tym również badania laboratoryjne z analityki ogólnej, alergologii, przedoperacyjne i genetyczne. W zakres usług wchodzą zabiegi ortopedyczne z zastosowaniem innowacyjnych metod takich jak kwas hialuronowy lub osocze bogatopłytkowe Warszawa Praga o właściwościach regenerujących tkanki. Terapia osoczem bogatopłytkowym okazuje się pomocna przy urazach stawów i zmianach przeciążeniowych.
Specjalizując się w ortopedii i traumatologii, OrtoGo oferuje również leczenie kontuzji przewlekłych i ostrych, wad postawy, chorób kręgosłupa, ścięgien i tkanki łącznej. Proponuje masaże lecznicze i rehabilitację dla pacjentów po operacjach, urazach sportowych, z zespołami bólowymi lub zwyrodnieniami stawów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520