Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo jest prywatną kliniką ortopedyczną, oferującą ambulatoryjne świadczenia zdrowotne w szerokim zakresie. W OrtoGo oferujemy najwyższej klasy opiekę medyczną i specjalistyczne leczenie dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej, składającej się z chirurgów, ortopedów, neurologów i innych specjalistów.

Kontuzje ścięgien

Przed każdym wysiłkiem sportowym konieczna jest rozgrzewka. Jeśli o niej nie pamiętamy, to narażamy się na kontuzje ścięgien Warszawa. U biegaczy najczęstszą dolegliwością jest zapalenie ścięgien Achillesa. Kontuzje ścięgien wynikają z przeciążenia ich a następnie dochodzi do stanu zapalnego, którego leczenie może być długotrwałe. Taki stan zapalny uniemożliwia poruszanie się, podczas chodzenia występuje ostry ból w okolicy pięty oraz sztywność łydki.
Aby postawić odpowiednią diagnozę przy urazach ścięgien konieczne jest wykonanie badania USG, które pokaże jak głębokie są uszkodzenia oraz czy nie występuje naderwanie bądź zerwanie ścięgna. Po postawieniu diagnozy, lekarz ortopeda zaleca odpowiednią rehabilitację i leczenie.
W naszym Centrum Medycznym OrtoGo możesz wykonać odpowiednie badania. Jeśli odczuwasz bóle ścięgien i masz problem z poruszaniem się koniecznie zgłoś się do naszej kliniki. Zastosujemy leczenie, które nie jest bolesne ale jest skuteczne. Poddamy Cię zabiegom i odpowiednim ćwiczeniom gimnastycznym.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520