Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zostały kolejne salony w Polsce - w Lublinie, Gdańsku, Rzeszowie. W ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria optyczne, soczewki i okulary.

Soczewki

Strona internetowa ocularcanada.pl to narzędzie, które reprezentuje na rynku internetowym salon optyczny Ocular Canada. Jest to firma, która cieszy się doskonałą reputacją wśród użytkowników. Strona pozwala klientowi na zdalne zapoznanie się z asortymentem towaru, który oferuje salon optyczny.
Szczególny nacisk kładzie na designerskie oprawki do okularów, które sprawią, że każda para będzie absolutnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Spośród innych towarów oferowanych na stronie ocularcanada.pl można znaleźć soczewki Gdańsk i szkła kontaktowe. Oczywiście oprócz komponentów, z których składają się okulary, salon optyczny prowadzi też sprzedaż wszystkich akcesoriów niezbędnych do prawidłowego użytkowania soczewek.
Dlatego na jego stronie internetowej można znaleźć płyny dezynfekujące i czyszczące, a także wszelkiej maści pojemniki służące do bezpiecznego przechowywania soczewek. Ocularcanada.pl stanowi miejsce, które powinien każdy internauta poszukujący pomocy sprawdzonego i profesjonalnego salonu optycznego.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...