Katalog firm

Kategorie


Ocular Canada oddział Gdańsk

Sieć salonów optycznych Ocular Canada to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Firma założona została 18 lat temu, gdy pierwszy został otwarty zakład w kanadyjskim Toronto. Z czasem otwarte zostały kolejne salony w Polsce - w Lublinie, Gdańsku, Rzeszowie. W ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria optyczne, soczewki i okulary.

Optyk

Salon optyczny Ocular Canada oferuje szeroki wybór damskich i męskich okularów korekcyjnych, soczewek i płynów do nich, jak i okularów przeciwsłonecznych znanych marek takich jak Chanel, Versace czy Prada. Bogata gama produktów stale poszerzana jest o nowy towar najlepszej jakości, a doświadczeni optycy dobierają okulary do potrzeb klienta oraz udzielają porad jak dbać o wzrok.
Dobry optyk Gdańsk to kompleksowa oferta skierowana do osób z wadami wzroku jak i osób, które chcą zakupić okulary przeciwsłoneczne z bezpiecznymi dla oka filtrami. To także miejsce z dużym wyborem okularów progresywnych oraz przeciwsłonecznych z korekcją. Dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu pracowników firma rozwija się i znalazła się w gronie laureatów prestiżowego wyróżnienia Gazele Biznesu 2017.
Ocular Canada w Gdańsku w ofercie posiada również promocje oraz konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu jakości produktów oraz obsługi klienta. Stały rozwój i uzupełnianie asortymentu sprawia, że to jeden z najlepszych salonów optycznych w Trójmieście.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon Optyczny "Optyk Grabowscy" oferuje swoim klientom oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne oraz szkła kontaktowe i okularowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiału, więc...