Katalog firm

Kategorie


Nutura

Masło orzechowe jest bardzo popularne. Warto jednak zwrócić uwagę na jego skład, aby mieć pewność, że na pewno zawiera w sobie 100% orzechów lub migdałów. Nutura zapewniam Wam takie właśnie masła orzechowe, które wyprodukowane są z najlepszych składników, które są starannie dobierane podczas produkcji.

Naturalne masło orzechowe

Dynamicznie działający w branży sklep internetowy oferuje wysokiej jakości masła z orzechów oraz migdałów, oleje i zdrowe przekąski w postaci batonów owocowo-orzechowych. Prezentowane produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków. W ich składzie nie ma oleju palmowego, cukru ani soli, dlatego nawet osoby już zmagające się z problemami zdrowotnymi mogą skorzystać z bogactwa witamin oraz minerałów zapewnianych przez orzechy.
Nasze naturalne masło orzechowe produkowane jest na bazie orzechów laskowych, odpowiednich dla mam spodziewających się dziecka; orzechów włoskich, ziemnych oraz orzechów nerkowca. Występuje w wersji kremowej, a także z dodatkami - wiórkami kokosowymi, rodzynkami, kawałkami poszczególnych orzechów lub chili.
Bogaty smak maseł zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta klientów stawiających na zdrowy tryb życia i pragnących przestrzegać dobrze zbilansowanej diety. Rozsądne ceny odzwierciedlają wysoką jakość nieprzetworzonych produktów, sprzedawanych w estetycznych opakowaniach.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...