Katalog firm

Nutura

Masło orzechowe jest bardzo popularne. Warto jednak zwrócić uwagę na jego skład, aby mieć pewność, że na pewno zawiera w sobie 100% orzechów lub migdałów. Nutura zapewniam Wam takie właśnie masła orzechowe, które wyprodukowane są z najlepszych składników, które są starannie dobierane podczas produkcji.

Masło z orzechów włoskich

Orzechy włoskie to jeden z najczęściej spożywanych rodzajów orzechów. Charakteryzują się dobrym smakiem, ale także dużą wartością odżywczą. Podobnie jak inne orzechy, są cennym źródłem tłuszczów roślinnych, witamin i minerałów, dlatego są dobrym dodatkiem do diety każdej osoby.
Masło z orzechów włoskich nie można znaleźć na każdej półce sklepowej, ale jest to z całą pewnością produkt godny uwagi. Zwłaszcza gdy zainwestuje się w zakup masła, które jest w 100% stworzone z orzechów i nie zawiera soli, cukru czy innych dodatków konserwujących. Takie produkty są jeszcze trudniejsze do namierzenia, ale w bardzo przystępnej cenie można je znaleźć w ofercie sklepu Nutura.
Sklep Nutura działa z Łodzi, gdzie mieści się jego siedziba, jednakże zamówione produkty rozsyła po całej Polsce. W naszym sklepie https://nutura.pl/12-produkty można dostać praktycznie każdy rodzaj masła orzechowego, a co jeszcze ważniejsze, wszystkie sprzedawane masła są robione tylko z orzechów i pozbawione konserwantów i dodatków. Nutura jest to zatem sklep pełen zdrowych produktów!

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...