Katalog firm

Kategorie


Nutura

Masło orzechowe jest bardzo popularne. Warto jednak zwrócić uwagę na jego skład, aby mieć pewność, że na pewno zawiera w sobie 100% orzechów lub migdałów. Nutura zapewniam Wam takie właśnie masła orzechowe, które wyprodukowane są z najlepszych składników, które są starannie dobierane podczas produkcji.

Masło orzechowe

Sklep Nutura posiada w swojej ofercie masło orzechowe cena. Jest to znakomity dodatek do wielu rodzajów potraw. Może być również spożywane samo. Masło z Nutury zawiera zdrowe tłuszcze (w postaci nienasycownych kwasów tłuszczowych) i składa się w 100% z orzechów. Nie ma w nim soli, cukru i oleju palmowego, ani innych sztucznych dodatków.
Masło orzechowe zawiera potas, cynk, wapń i magnez, zapewniając organizmowi potrzebne do codziennego funkcjonowania źródło energii. W sklepie Nutura znajdziecie wiele smaków, w jakich występuje masło orzechowe. Do kupienia jest: masło z chilli, wiórkami kokosowymi, owocami, migdałami, a także rodzynkami i cynamonem. Masła orzechowe ze sklepu Nutura mają wyśmienity, niepowtarzalny smak.
Dedykowane są szczególnie dla osób, stawiających na zdrowy styl życia, aktywność fizyczną oraz stosujących dietę opartą na naturalnych produktach, bogatych w błonnik oraz dużą ilość białka. Masła orzechowe można dodawać do deserów. Posiadają one kremową, aksamitną konsystencję.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Największy producent mrożonek w Polsce - firma Jawo, nawiąże współpracę z dystrybutorami oraz sklepami spożywczymi zainteresowanymi produktami gotowymi naszej marki. Wszelkich informacji udzielą Państ...