Katalog firm

Kategorie


Tukan

Producent szaf i mebli kuchennych Tukan to profesjonalna i rzetelna firma z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Produkty cechują się wyjątkowym wyglądem i dużą wytrzymałością. Przedsiębiorstwo posiada własną bazę maszynową, która stale jest modernizowana i udoskonalana, tak aby powstawały coraz lepsze produkty, spełniające wymagania najbardziej wybrednych klientów.

Nowoczesne meble

Indywidualna aranżacja przestrzeni domowych to zajęcie dające dużo frajdy, ale jednocześnie też niełatwe i odpowiedzialne. Chcąc wyposażyć swój wymarzony dom lub mieszkanie w idealne akcesoria, warto wybrać formę realizacji na zamówienie. Meble to najważniejszy element przestrzeni - ważne zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Decydując się na konkretną szafę czy kredens musimy mieć świadomość, że podejmujemy wybór na długie lata.
Nasze meble na zamówienie Lublin to profesjonalne wsparcie w zakresie wykonania elementów wyposażenia przestrzeni mieszkalnej czy biurowej. Od wielu lat Pracownia Stolarska Tukan tworzy doskonałe jakościowo i efektowne szafy, łóżka, biurka czy stoły. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam nie tylko na wykonanie pięknych mebli, ale też na fachowe doradztwo dla naszych klientów.
Nie warto ograniczać się przy aranżowaniu własnego lokum. Aby poczuć się w nim naprawdę komfortowo, należy rozważyć zamówienie indywidualnie projektowanych mebli. Doświadczeni specjaliści z Pracowni Tukan pomogą w spełnieniu tych życzeń.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Brzeziński to miejsce, gdzie możecie złożyć zamówienie na meble, które zostaną wykonane z największą starannością i dokładnością. Wykonujemy meble z drewna, forniru, laminatu, płyty M.D.F. lakierowane...

MS Meble

Firma MS Meble, oferuje wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie klientów. W swojej ofercie posiada meble kuchenne, regały, szafy i inne. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie oferowanych pr...