Katalog firm

Nowa Książka

Poszukujesz książki na prezent lub szukasz dla siebie? W naszej księgarni Nowa Książka z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub dla swoich przyjaciół. Możesz znaleźć tu książki z wiedzą specjalistyczną, jak i również pozycje z najwyższej półki bestselerów. Nie czekaj i zamów już dziś książkę w naszej księgarni i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Książki akademickie

Szanowny studencie. Sam dobrze wiesz, że żadne inne źródło wiedzy nie zastąpi książek. To one są skarbnicą, której potrzebujesz w trakcie toku swojego nauczania. Nie internet, bryki czy notatki koleżanek i kolegów z uczelni. Niektóre pozycje są trudno dostępne na rynku lub też nie masz czasu i ochoty chodzić po księgarniach, aby je wynajdować.
Jeżeli chcesz nabyć podręczniki akademickie, zapraszamy do sprawdzenia tytułów dostępnych w naszej internetowej księgarni. Wyszukiwanie odbywa się w bardzo intuicyjny i przystępny sposób. Zasoby podzielone są na przejrzyste katalogi tak, abyś nie miał kłopotu ze znalezieniem niezbędnych pozycji.
Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kiedy odnajdziesz to, czego potrzebujesz, złóż zamówienie i oczekuj nadejścia paczki. Możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, abyś był zadowolony ze swojej księgarni internetowej. Zaproponujemy Ci promocje, kupony rabatowe i oferty specjalne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Romanowska 55F

Kod: 91-174

Miejscowość: Łódź

http://www.hurtownianowaksiazka.pl/

E-mail: biuro@hurtownianowaksiazka.pl

Tel.: 42 611-10-80


Podobne firmy

Bukademia

Chcecie nauczyć się języka angielskiego? Jedziecie na wakacje i chcecie się lepiej komunikować? A może wyjeżdżacie do pracy za granicę i ten język jest Wam potrzebny? To zapraszamy do Bukademia - miej...