Katalog firm

Nobilla

Nobilla to znany na rynku producent zanęt wędkarskich, który zasłyną przede wszystkim swoim unikalnym pelletem wędkarskim. Jeżeli interesuje Państwa wędkarstwo na najwyższym poziomie, to jak najszybciej wypróbujcie nasz pallet, który w swojej klasie oraz w swojej cenie nie ma sobie równych. Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych wędkarzy.

Pellet

Jesteś zapalonym wędkarzem i zależy Ci na tym, aby "ryba brała"? Pragniemy wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Firma Nobilla Poland zajmuje się produkcją wielu materiałów, takich jak: nawozy, chemia basenowa oraz produkty zoologiczne. Naszym priorytetowym produktem jest pellet wędkarski.
Każdy doświadczony wędkarz wie, że dobra zanęta to podstawa udanego połowu. Pellet stał się środkiem powszechnie stosowanym przez wędkarzy. Zanęta, którą tworzymy charakteryzuje się wieloma pozytywnymi cechami, takimi jak: bogata paleta smakowa (np. halibut, kryl, łosoś, a także banan, wanilia czy kukurydza), różne średnice pelletu (w zakresie od 2,5mm do aż 16mm) oraz wyważone proporcje wartości odżywczych w naszym produkcie. Nasz pellet jest przyjazny dla środowiska naturalnego dzięki temu, że ulega całkowitemu rozkładowi w wodzie.
Rozkład pelletu w łowisku osłabia czujność ryby i zwiększa szanse udanego połowu. Tak więc nie czekaj i już dziś sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi naszej klienteli!

Kontakt

Ulica: Nowa 32

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://nobilla-poland.com/

E-mail: nobilla@nobillapoland.com

Tel.: 15 841-42-50