Katalog firm

Kategorie


Nas Troje

Oczywiste jest, iż w wielu sytuacjach debiutujemy jako przyszli rodzice, dodatkowo nie wiemy co myśleć o samym porodzie w aspekcie jego ewentualnego przebiegu. Dlatego Nas Troje to szkoła nauki rodzenia, jaka stara się w sposób pedagogiczny oraz praktyczny, przekazać państwu potrzebną w niejednym przypadku wiedzę.

Szkoła rodzenia

Często wiele informacji na temat porodu, zupełnie mija się z prawdą a co za tym idzie, wzbudzają jedynie niepokój u osób, które pierwszy raz przygotowują się do narodzin swojego dziecka. Z tego też powodu, nasza szkoła rodzenia w Łodzi Nas Troje, stara się nie tylko pomóc ale wesprzeć wszystkich przyszłych rodziców.
Dodatkowo co zrozumiałe organizujemy dla nich kurs, jaki staramy się ukierunkować w odpowiednim do tego kierunku, wszystko po to by sama szkoła rodzenia w Łodzi którą prowadzimy, była miejscem jak najbardziej adekwatnym pod względem przeznaczenia. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, iż często nie wiedzą państwo że szkoła rodzenia Łódź to nie tylko cykl spotkań na których dochodzi do przekazania informacji o przebiegu porodu.
Jest to także świetna i idealna okazja, aby pozyskać wsparcie ze strony pedagoga, psychologa czy nawet lekarza, jaki zadba o poszczególne badania w kolejnych trymestrach samej ciąży. Zatem jak widać, nasza oferta to coś więcej niż tylko szkoła rodzenia, to coś z czego najzwyczajniej warto skorzystać.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408


Podobne firmy

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Kursy gimnazjalne i maturalne, cieszą się coraz większym zainteresowaniem, co nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia. Nasz Akademicki Ośrodek Szkolenia już niejednokrotnie pomógł przygotować się do...